Wybierz najlepszy kredyt

W dzisiejszych czasach możemy mieć szczególnie duże dylematy kredytowe ponieważ jest masa firm, które będą gwarantowały takie wsparcie. Nie wiesz na co się zdecydować? Nie masz zielonego pojęcia o podmiotach finansowych, które mają niskie raty oraz najwyższe kwoty? Dobrze jest się poradzić jakiegoś doświadczonego specjalisty, który nakreśli nam plan działania i powie na co zwracać uwagę. Przede wszystkim musimy określić nasze cele kredytowe. Musisz się zastanowić nad tym, jaka to ma być kwota. Inna będzie w przypadku, gdy chcesz kupić samochód a całkiem inna, jeżeli zechcesz wyremontować albo kupić mieszkanie. A jeszcze inne potrzeby będą miały osoby, które chcą się przygotować do świąt Bożego Narodzenia albo wyjechać na jakiś krótki urlop. Szybko możemy w takich okolicznościach uzyskać wsparcie tylko trzeba się przygotować do wypełnienia formularza. Nie warto brać większej kwoty aniżeli będzie nam potrzebna, ponieważ będziemy musieli wtedy spłacić je w krótszym czasie.

Zdolność kredytowa

Uzyskanie kredytu gotówkowego w dużej wysokości zawsze będzie uzależnione od naszej historii kredytowej. Musisz, więc mieć świadomość, że jeżeli kiedyś brałeś kredyt, bo np. byłeś gdzieś dłużnikiem to na pewno został taki ślad po tym np. w przestrzeni internetowej albo figurujesz w biurze informacji kredytowej. W ten sposób firma, która będzie nam udzielać wsparcia ma już świadomość, że niekoniecznie zawsze wywiązywałeś się z takiego zobowiązania finansowego i może nałożyć np. na twoją osobę dodatkowe wymogi. Może to być jakieś dodatkowe zaświadczenie od pracodawcy, które będzie informować o wysokości comiesięcznych dochodów. Możesz być zmuszony do tego, aby dostarczyć zaświadczenie wydane przez urząd skarbowy, jeżeli będziesz prowadzić własną działalność gospodarczą. Wtedy taka firma kredytowa ma dowód na to, że odprowadzasz składki, a twoje dochody są wystarczającym zabezpieczeniem w razie gdybyś przestał płacić raty w wyznaczonym terminie. Taka zdolność gwarantuje pozyskanie kredytu szybciej.

Długie konsultacje

Musimy sobie także uświadomić, że jeżeli nasza sytuacja finansowa nie jest zbyt klarowna to rozmowa z konsultantem może się przeciągać. Nie będą to jednak tak długie i wyczerpujące rozmowy jak w przypadku banków. Nie będziemy musieli dostarczać dużej ilości dokumentów, bo często, jeżeli np. nie mieliśmy w czasie żadnego zadłużenia wystarczy tylko dowód tożsamości albo potwierdzenie, że posiadamy lokatę w jakimś banku. Naszym zabezpieczeniem finansowym może być także dla konsultanta posiadanie samochodu albo jakiejś nieruchomości. Jeżeli w ten sposób, a więc bardzo klarownie przestawimy całą naszą historię kredytową i będziemy szczerze rozmawiali z naszym doradcą kredytowym to na pewno kredyty gotówkowe będą nam udzielone błyskawicznie w kwocie takiej, jaka była przez nas planowana. Kredyty gotówkowe mają również to do siebie, że można wspólnie konsultować sprawy takie jak sformułowanie umowy, albo czas spłaty konkretnego kredytu. Możemy także ustalić w miarę możliwości wysokości rat.

Kredyt gotówkowy to szybki przelew

Kredyty gotówkowe stoją również w opozycji do tradycyjnych z uwagi na szybkość dostarczenia nam takich środków finansowych. Nie będziemy w nieskończoność czekali na weryfikowanie naszego wniosku przez system bankowy. Już po kilku godzinach powinno przyjść do nas SMS-em albo mailem potwierdzenie, że kredyt został przyznany. Wtedy możemy się spodziewać przelewu środków na nasze konto. A poza tym zawsze możemy się starać o dodatkowy kredyt, jeżeli wcześniejszy był wzięty w mniejszej kwocie.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.